۱۳۹۳ پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه     
تماس با ما درباره ما صفحه اصلي
تبليغات
پيوندهاي مفيد
شركت ايران خودرو
شركت ساپكو
شركت ايساكو
شركت ايسيكو
شركت آپکو
شركت تام ايران خودرو
شركت ايران خودرو ديزل
ايكو پرس
ايسنا
بورس نيوز
عصر خودرو
(FAQ)سوالات متداول
1.   چگونه با تعاونی خاص ارتباط برقرار کنیم ؟
روابط عمومی تعاوني‌خاص کارکنان ایران خودرو در راستاي افزايش رضايت مشتريان و تکريم ارباب رجوع آماده پاسخگویی به سئوالات اعضاء محترم می‌باشد . با ما تماس بگیرید : تلفن روابط عمومی : 48228969 ، تلفن گویا : 4-44923081 ، سامانه پیام کوتاه : 30003231 ، نشانی وب سایت : www.tavonikhas.ir
 
2.   كساني كه به هر دليل موفق به دريافت سند قطعی و سود سهام ليزينگ ايرانيان نشده اند به کجا مراجعه کنند ؟
جهت دریافت سند قطعی ( قابل خرید و فروش در فرابورس ) و همچنین سود سهام شرکت ليزينگ ايرانيان به اداره سهام این شرکت به نشانی تهران ، خیابان شهید دکتر بهشتی ( عباس آباد ) ، نرسیده به چهارراه اندیشه ، پلاک 37 مراجعه و یا با شماره تلفن 88546283 تماس حاصل فرمایید .
 
3.   نحوه دريافت سود و سند قطعی سهام شرکت گسترش سرمايه‌گذاري ايران خودرو را توضیح دهید؟
آن دسته از اعضایی که به هردلیل تا کنون موفق به دریافت سند قطعی ( بورسی ) خود نشده‌اند ، می‌توانند با شماره تلفن 44180535 ، آقای موسوی تماس حاصل فرمایند .
 
4.   درباره مسکن مهر هشتگرد توضیحات بیشتری ارائه دهید؟
روند پیشرفت پروژه مسکن مهر هشتگرد و توضیحات لازم در این خصوص از طریق وب سایت تعاونی خاص ، پرتال ایران خودرو ، ارسال پیامک و ... به اطلاع اعضاء می‌رسد . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به دفتر تعاوني مسکن به نشانی بلوار جنوبي ايران خودرو ، خيابان بعثت ، پلاک 30 مراجعه و یا با تلفنهای 5-44181324 تماس حاصل فرمایید .
 
5.   تلفن‌هاي ضروری واحدهایی که با سهامداران سر و کار دارند رااعلام کنید؟
تلفن‌هاي ضروری تعاونی خاص در وب سایت تعاونی و راهنمای تلفن ایران خودرو (118 )موجود است .
 
6.   زمان کاهش سرمایه و مدت زمان انتظار برای دریافت آن چقدر است ؟
روزهای کاری هفتم تا هفدهم هر ماه برای کاهش سرمایه درنظر گرفته شده و مبالغ کاهش سرمایه و سود علی‌الحساب ماهیانه از اول تا پنجم هر ماه واریز می‌شود .
 
7.   براي بهره مند شدن از سود كامل تعاوني‌خاص (سقف سود) چه زماني براي كاهش سرمايه مناسب است؟
اعضا براي بهرمندي از سودکامل، پس از يک سال مالي و برگزاري مجمع درتيرماه مي‌توانند مطابق مصوبات مجمع نسبت به دريافت سود اقدام كرده و در صورت عدم برداشت سود، مبلغ به عنوان افزايش سرمايه از ابتداي سال درنظرگرفته مي‌شود.
 
8.   شرايط عضويت مجدد کارکناني که از تعاوني‌خاص تسويه كرده و قصد عضويت مجدد در اين تعاوني دارند را اعلام کنيد؟
شرکت ايران‌خودرو و شرکت‌هاي تابعه که با تعاوني قرارداد دارند، مي‌توانند عضو جديد را با 100 هزار تومان حق عضويت به اين تعاوني معرفي کنند. کساني که مجدداً مي‌خواهند عضو تعاوني شوند، بايد با ارائه گواهي اشتغال به کار در يکي از شرکت هاي گروه صنعتي با پرداخت حق عضويت 100 هزار تومان براي عضويت مجدد اقدام كنند.
 
9.   اگر اعضا و کارکنان ایران خودرو در سه ماهه آخر سال نسبت به سرمایه گذاری یا عضویت در تعاونی خاص اقدام کنند، چند درصد سود به سپرده هایشان تعلق می گیرد؟
چنانچه سرمایه اعضا حداقل یک ماه نزد تعاونی باشد و تا پایان سال مالی (انتهای اسفند) نیز باقی بماند، سود به صورت روزشمار با نرخی که مجمع آن را تصویب خواهد کرد به آن تعلق می گیرد. در صورت برداشت سرمایه قبل از پایان سال مالی ، نرخ سود 5/15% به آن تعلق گرفته و در صورت برداشت سرمایه کمتر از یک ماه، سودی به آن تعلق نخواهد گرفت.
 
10.   درباره شرکت فراگستر و محصولات آدان توضیحات بیشتری ارائه دهید ؟
شرکت فراگستر تجارت ایرانیان (سپهر کیش ايرانيان سابق) عرضه کننده انواع محصولات غذایی از قبیل برنج ، آجیل و خشکبار ، عسل ، خرما ، حبوبات و ... با نام تجاری آدان ، با کيفيت بالا و قيمت مناسب در خدمت سهامداران تعاونی خاص می‌باشد . در حال حاضر این شرکت طرح فروش برنج هاشمی ممتاز با شرایط ویژه را در دست اجرا دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ذیل تماس حاصل فرمایید . دفتر مرکزی : تهران ، بزرگراه شهید اشرفي اصفهاني ، نبش خیابان پيامبر ، پلاک 70 ، تلفن 44009528 و 17- 44009512 دفتر امور شعب تعاونی خاص : شرکت ایران خودرو ، چهارراه مالی ، جنب دفتر ساپکو ، تلفن 48223017
 
11.   آیا افراد غیر ایران خودرویی و اعضاء بازنشسته امکان استفاده از مرکز اسقاط خودرو و دریافت تسهیلات تعویض خودرو را دارند ؟
بله . محدودیتی در مراجعه به این مرکز و استفاده از تسهیلات وجود ندارد.
 
12.   فهرست اقلام جدید و آخرین فروشگاه های طرف قرارداد با شرکت تجارت حامی الکترونیک ایرانیان را اعلام نمایید ؟
تلفن روابط عمومی : 48228969 ، تلفن گویا : 4-44923081 ، سامانه پیام کوتاه : 30003231 ،
 
13.   سهامدارانی که تا کنون به هر دلیل حامی کارت خود را دریافت نکرده‌اند، چه اقدامی باید انجام دهند؟
این دسته از اعضاء می‌توانند با شماره تلفن 48228981 ،در ساختمان ایرانیان و یا با واحد مشتری مداری شرکت تجارت حامی الکترونیک ایرانیان به شماره تلفنهای 2-88536601 تماس حاصل نموده و از چگونگی دریافت کارت و وضعیت صدور کارت خود کسب اطلاع کنند.
 
14.   آیا اعضای بازنشسته که ارتباط زیادی با تعاونی خاص ندارند و فقط سالیانه سود خود را دریافت می کنند، بایستی حامی کارت ایرانیان را داشته باشند یا خیر؟
بله. از آنجا که تمامی اقدامات مالی مرتبط با تعاونی خاص از طریق حامی کارت انجام می شود، لذا کلیه اعضای تعاونی خاص باید نسبت به دریافت حامی کارت اقدام کنند.
 
15.   آيا مبلغ اعتبار حامي كارت را مي‌توان به صورت نقدي از دستگاه خودپرداز دريافت کرد؟
حامي کارت داراي دو بخش نقدي و اعتباري است . موجودی بخش نقدی را می‌توان همانند سایر کارتهای عضو شبکه شتاب از طریق خودپرداز و ... نقداً دریافت کرد . اما اعتبار تخصيص داده شده به دارنده كارت ، در بخش اعتباری قرار دارد و لذا قابليت برداشت از دستگاه خودپرداز را نداشته و فقط قابليت خريد از فروشگاه هاي طرف قرارداد را دارد.
 
16.   آیا به مبالغ بلوکه شده از سرمایه جهت اعتبار حامي كارت سود تعلق می گیرد؟
بله . مبالغ بلوکه شده از سرمایه ، صرفاً جهت تضمین بوده و متعلق به خود اعضاء است و هیچگونه تصرفی در آن صورت نمی‌گیرد . لذا همانند قسمت آزاد سرمایه ، به آن هم سود تعلق می‌گیرد.
 
17.   درباره صندوق سرمایه گذاری امید ایرانیان و شرایط آن بیشتر توضیح دهید.
جهت کسب اطلاع از آخرین تغییرات صندوق و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت www.omidfund.ir و یا به شماره تلفن 88673941 ، آقای احمدی مراجعه نمایید.
 
ورود به شعبه مجازي
شعبه مجازي
راهنمای ورود به شعبه مجازی
ارتباط با مديرعامل
ارتباط با مديرعامل
اطلاعيه ها
اطلاعيه هاي تعاوني خاص
اطلاعات مسکن مهر
اطلاعات واريزي مسكن مهر
نظرسنجی
با تشكر، نظر شما ثبت شد
نشريات
نشریه داخلی تعاونی خاص
ارتباط با حراست
ارتباط با حراست تعاونی خاص


آدرس كيلومتر 14 جاده مخصوص كرج ، بلوار ايران خودرو ، جنب پاركينگ باغ اناري ، ساختمان ايرانيان ، شركت تعاوني خاص كاركنان ايران خودرو ، کد پستي :1389913453
.copyrights ©2009 Taavonikhass. All rights reserved
e-mail:info@tkhk-ikco.ir